4-5 липня 2018 р. відбувся тренінг «Методологія та практика освіти людей похилого віку»

4-5 липня 2018 р. відбувся тренінг «Методологія та практика освіти людей похилого віку». Тренінг проводиться в рамках проекту «Розвиток громадянських та соціальних компетенцій людей похилого віку» ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Технічним партнером проекту виступає інтернет-видання «Трибуна».

Приміщення для проведення заходу надано завдяки співпраці з Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Співорганізатор події Вищий навчальний заклад  Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Кількість учасників – 20 осіб. Тренер – Усанов Ігор Вікторович.

Мета тренінгу: ознайомлення учасників з особливостями методології та практики освіти людей похилого віку, підвищення компетентності тренерів і модераторів освітніх програм, їх майстерності та навичок оцінки ефективності методик навчання.

У програмі тренінгу обговорювалися такі проблемні питання. Від цілей до засобів управління процесом освіти. Хто, як і навіщо проводить навчання?Від теорії до практики. Яким чином проводиться заняття? Від емоційного налаштування до ефективного співробітництва. Чим наповнена ділова активність? Від індивідуальної до групової активності. Як розкрити внутрішні резерви? Групова робота зі спільних цілей. Як узагальнити результати? Оцінка діяльності груп та учасників. Що значить успішність? Рефлексія побудови тренерської діяльності. До чого приходимо, коли повертаємось?

Тренінг відбувся в атмосфері конструктивної дружньої взаємодії позитивного спілкування та продуктивної співпраці. Дякуємо за сприяння у проведенні тренінгу DVV International в Україні та Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини.