Аспіранти ПУЕТ серед найкращих!

Циновнік Андрій Євгенійович, аспірант спеціальності 051 Економіка, став одиним із 20 здобувачів освіти в Україні, хто виграв участь в освітньому проєкті Представництва ЄС в Україні EU Study Days (Єврошколи)-2023. Цей проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

Програма онлайн-школи передбачає вивчення - історії ЄС, основних інституції та цінностей ЄС; викликів та досягнень європейської інтеграції України; політик ЄС, як то - Європейський зелений курс, Єдиний цифровий ринок, європейські політики в сфері міграції та управління кордонами, захисту цифрових прав, подолання інформаційних пасток, боротьби з дезінформацією, фейками, маніпуляціями тощо.

Учасників проєкту навчатимуть європейські дипломати та експерти. Вони розкажуть про підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні.

Учасники опанують soft skills, які потрібні сучасній молодій людині, щоб побудувати успішну кар’єру, познайомляться з освітніми та культурними програмами, багатьма іншими можливостями для молоді в ЄС.

Також впродовж навчання учасники Єврошколи-2023 отримають можливість представити власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікації, запобіганню дезінформації тощо. До реалізації цих міні-проєктів долучаться представники Мереж ЄС (євроклубів, інформаційних центрів ЄС, експерти TeamEuropeUkraine, випускники EU StudyDays, Erasmus+, CollegeofEurope).

Вітаємо Андрія та бажаємо успіхів!