Брифінг на тему «Болгарія – можливості праці та навчання»

7 листопада 2017 року в Генеральному Консульстві Республіки Болгарія в Україні у місті Одесі відбувся брифінг на тему «Болгарія – можливості праці та навчання», організатором якого виступила туристична компанія «ETS BG» Ltd. (м. Одеса), яка тісно співпрацює з Генеральним Консульством, туристичними комплексами та вищими навчальними закладами Республіки Болгарії. Учасниками брифінгу були представники вищих навчальних  закладів України з таких міст, як Київ, Одеса, Дніпро, Полтава.

Запрошеними учасниками від Полтавського університету економіки і торгівлі були професор кафедри туристичного та готельного бізнесу, відповідальний за інтернаціоналізацію роботи кафедри Шуканов Павло Васильович та завідувач сектора з організації навчання та стажування за кордоном Міжнародного науково-навчального центру Бичкова Анна Григорівна.

На початку брифінгу з вітальним словом перед запрошеними делегатами виступив Генеральний консул Республіки Болгарії в Україні в місті Одеса Димитр Тучков. Продовжив брифінг представник компанії «ETS BG» Ltd., координатор з організації програм стажування в Болгарії, вимоги до стажерів, а також можливості професійного навчання протягом стажування та після нього  за вакансіями сфери готельно-ресторанного бізнесу. Також були запропоновані можливості навчання студентів за ступенем магістра у вишах Болгарії.

За результатами  участі у брифінгу буде проведено обговорення з керівництвом університету питання щодо  співпраці ПУЕТ із компанією «ETS BG» Ltd. з метою розширення переліку баз стажування в Болгарії для організації стажування та виробничої практики студентів ПУЕТ.