Челендж для студентів «Кращий іміджмейкер ПУЕТ»

Ти студент ПУЕТ? Ми пропонуємо тобі розвивати soft skills - вміння виступати, бути комунікабельним, творчим та креативним, а також долучитися до формування позитивного іміджу, нарощення мережі контактів та партнерств, відчути себе частиною дружної багатотисячної родини Полтавського університету економіки і торгівлі.
Долучайся до челенджу, присвяченому 60-річчю університету «Кращий іміджмейкер ПУЕТ".
Все, що потрібно:
Зареєструйся до 1 грудня за посиланням для участі у челенджі.
Візьми участь в одному з напрямків:
- найкращий виступ у рідній школі;
- найкраще відео на тему «Навчатися у ПУЕТ – це круто»;
- найкращий пост у соціальних мережах.
Найкращий виступ у рідній школі:
1.домовся з рідною школою про візит;
2.візьми інформаційні матеріали про університет (к.438);
3.завітай до рідної школи, бажано до випускних класів та розкажи про переваги ПУЕТ, про власну історію успіху, громадську діяльність, поєднання роботи та навчання, досвід міжнародних стажувань тощо;
4.зроби фото виступу та відправ їх у Telegram або Viber (0664744579 – інститут денної освіти). З твого дозволу ми розмістимо його на сайті та у соціальних мережах;
Найкраще відео на тему «Навчатися у ПУЕТ – це круто»:
- зніми коротке відео про те, чому ти обрав/обрала ПУЕТ (до 1 хвилини) та передай його у департамент маркетингу. Ми розмістимо відео на сайті та у соціальних мережах.
Найкращий пост у соцмережах:
- створи контент (цікаві пости про навчання, відпочинок, гуртожитки, стажування тощо) та розміщуй у соціальних мережах на сторінках та у групах ПУЕТ. Збирай вподобайки та коментарі.
У кінці першого семестру ми підведемо підсумки та нагородимо всіх учасників челенджу.