Чудова новина від Coursera

Запис на дистанційні курси від провідних навчальних закладів світу продовжено до 30.09.2020 р.

Вже більше 200 студентів та викладачів впродовж карантину отримали можливість для самоосвіти та саморозвитку, записавшись на проходження курсів за програмою Coursera for Campus, та отримали відповідні сертифікати.

Скористайтесь наданою можливістю. На вас чекають неймовірні курси з програмування  (Java for Android, Crash Course on Python, Using Python to Access Web Data та ін.), інформаційних технологій (Design and Make Infographics, Excel Skills for Business, Use Canva to Create Social Media Marketing Designs тощо), англійської мови (Write Professional Emails in English, менеджменту (Successful Negotiation: Essential Strategies and Skills, Take Your English Communication Skills to the Next Level, Strategic management: Be competitive, High-Impact Business Writing, Initiating and Planning Projects), маркетингу тощо. Всього близько 3800 курсів та 400 спеціалізацій. 

Нагадуємо, що отримані сертифікати можуть бути зараховані у навчальному процесі як результати отримані в ході неформальної освіти.