Делегація представників Будапештського університету Метрополітан (Угорщина) у ПУЕТ

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» із 23 по 27 липня 2018 року приймав офіційну делегацію представників Будапештського університету Метрополітан (METU) (Угорщина) у рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ KA1. У складі делегації завітали співробітники Міжнародного директорату METU Христина Килянд-Гадаксі та Тибор Гадаксі.

Під час візиту пані Христина та пан Тибор мали ряд зустрічей із керівництвом університету й науково-педагогічними працівниками кафедри Міжнародної економіки, ознайомилися з університетом і роботою структурних підрозділів ПУЕТ: Міжнародного науково-освітнього центру, деканату по роботі з іноземними студентами й науково-практичного центру з організації набору на навчання іноземців та осіб без громадянства.

У рамках запланованої програми візиту гості мали змогу ознайомитися з визначними місцями м. Полтава, відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

На зустрічі з ректором Нестулею Олексієм Олексійовичем було обговорено перспективи подальшого розвитку міжнародної наукової й освітньої співпраці між METU та ПУЕТ.

Візит делегації з Угорщини був завершальним у рамках профінансованого проекту обміну студентами та співробітниками між METU і ПУЕТ. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю як у рамках участі у програмі Erasmus+ KA1, так і за іншими напрямками навчальної, наукової й адміністративної діяльності між нашими університетами.