ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ В ПУЕТ

4 вересня до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) завітали учні      8 та 11 класів закладу середньої освіти №3 м. Полтави.  Для випускників була проведена зустріч із ректором ПУЕТ Нестулею Олексієм та директором міжнародного науково-освітнього центру (МНОЦ)  Перегудою Юлією, яка розповіла про закордонні стажування  та можливості ПУЕТ. Куцевол Ольга донесла інформацію про вступну кампанію 2019 року та проект умов прийому до закладів вищої освіти у 2020 році.

Для школярів була проведена екскурсія університетом,  директор інституту заочно-дистанційного навчання Іванов Юрій більш детально розповів про дистанційну освіту та підприємницький клуб  YEP! Викладачі кафедри української, іноземних мов та перекладу ознайомили майбутніх випускників із лінгафонним кабінетом, у якому проводяться заняття для студентів спеціальності Філологія. 

Для учнів 8 класів провели тренінги й майстер-класи за професійним спрямуванням  викладачі Губа Людмила (кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи) та Рудич Леся (кафедра управління персоналом і економіки праці та економічної теорії).

Ми раді зустрічати в наших стінах школярів, які з великим задоволенням знайомляться із життям та освітнім процесом університету. Досягаємо більшого разом!