ДЕНЬ КАФЕДРИ ЕКСПЕРТИЗИ ТА МИТНОЇ СПРАВИ В ПОЛТАВСЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ КОЛЕДЖІ

Для студентів Полтавського кооперативного коледжу (30 листопада 2017 р.) кафедра експертизи та митної справи у складі Наталії Володимирівни Омельченко, Наталії В’ячеславівни Лисенко, Анни Сергіївни Браїлко провели дні кафедри. Наталія Володимирівна ознайомила студентів із фаховою спрямованістю освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі».

Після обговорення було проведено професійну гру «Обшук», яка мала на меті допомогти учасникам зрозуміти права та обов’язки митного інспектора та громадянина під час проходження митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України.

Під час проведення професійної гри студенти отримали знання стосовно правил користування «зеленим» та «червоним» коридорами; поняття «Особисті речі, що переміщуються (пересилаються) громадянами через митний кордон України»; особливостей оподаткування товарів, що ввозяться через митний кордон України громадянами; ввезення культурних цінностей,  продуктів харчування, тварин, лікарських препаратів; заборон та обмежень.

Також було набуто практичних навичок роботи митного інспектора, який здійснює митний контроль у пунктах пропуску через державний кордон України. При цьому студенти коледжу виявляти високий рівень знань, культури та професіоналізму.

Команди, які посіли І та ІІ місця, отримали солодкі подарунки. Разом із тим найактивніші учасники гри «Обшук» були нагороджені сувенірною продукцією від кафедри експертизи та митної справи. #ПОЛТАВА_ТЕМС_ПУЕТ.