ДЕНЬ МАРКЕТОЛОГА В ПУЕТ

25 жовтня 2018 року маркетологи Полтавського університету економіки і торгівлі святкували професійний день маркетолога. Святкування відбулося в рамках засідання клубу «Маркетолог», на яке була запрошена доцент кафедри маркетингу Тернопільського національного економічного університету Неля Іванечко з майстер-класом «Інтернет-маркетинг: реалії сьогодення».

Спікерка поділилася зі студентами основними секретами та підводними каменями під час функціонування власної справи, з особистим блогом, персональною сторінкою в мережі Інтернет. Цікава лекція, невимушене спілкування, нові ідеї і можливості для самовдосконалення та розвитку своїх здібностей – це неповний перелік позитивних вражень,що отримали присутні на цьому заході.