ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ПУЕТ

Студентська родина Полтавського університету економіки і торгівлі є беззаперечно талановитими, креативними та натхненними представниками найпрогресивнішої частини суспільства!

Мрія кожного студента відчувати себе ректором університету та зрозуміти, як це управляти навчальним  закладом. Думаєте, це лише заповітне бажання? Щороку мрії здійснюються саме в нас! Активні студенти та керівники студентських рад факультетів взяли на себе обов’язки проректорів, деканів факультетів та викладачів, а голові студентської ради університету Негоді Марині Олександрівні пощастило бути в ролі студентського ректора. Якщо ви думаєте, що це все тільки формальність, то ви помиляєтесь. Саме в День студентського самоврядування в ПУЕТ студенти дійсно мають право приймати рішення та уповноважені давати накази та розпорядження підлеглим структурним підрозділам. Цього року важливі наукові, навчальні та господарські питання університету вирішувалися на робочих засіданнях студентського ректорату.

У цей день молоді управлінці не забули і про добрі справи. Саме за їхньої ініціативи було організовано Благодійний ярмарок та караоке на підтримку випускниці Яніни Фідрі та студентки Безручко Вікторії, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Уже стало доброю традицією в цей день проводити конкурс талантів та творчих досягнень наших пуетівців. Щорічний конкурс «ПУЕТ має талант»,що відбувся нещодавно, виявився особливим. Креатив, калейдоскоп талантів, святкова ейфорія, неймовірні емоції від щирості та відкритості учасників не залишили байдужим жодного із присутніх у залі.

На суд журі пропонувалися найкращі творчі здобутки першокурсників університету. Конкурсанти  представляли свої мистецькі таланти в різних жанрах: вокал, хореографія, театральне, естрадне декламаторське мистецтво.

За результатами оцінювання журі переможцями в номінаціях стали:

• «Кращий вокальний номер» – Ніколь Окуа, студентка  факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу
  • «Кращий хореографічний номер» – Віталіна Сербін, студентка  інституту економіки, управління та інформаційних технологій
  • «Кращий декламаторський номер» – Анна Ульхова, студентка факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу
  • «Кращий театральний номер» – народний аматорський театр «Рандеву»
  • «Кращі ведучі» – Максим Бобровник і Єлизавета Дудка, студенти факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

За результатами реакції глядацької аудиторії дипломом «Улюбленець глядачів»  була  нагороджена збірна команда «Нарозхват».

Учасники та переможці конкурсу отримали подарунки від університету та спонсорів.

Кульмінацією свята стало оголошення результатів голосування за «Кращих студентів року-2018». За його результатами, найкращих було обрано в таких номінаціях:

• «Кращий вокаліст ПУЕТ»  – Чернега Анна
  • «Кращий театрал ПУЕТ» – Суббота Ігор
  • «Кращий танцівник ПУЕТ» – Булейко Поліна
  • «Кращий спортсмен ПУЕТ» – Харченко Владислав
  • «Кращий студент-науковець ПУЕТ» – Клімова Вікторія
  • «Старт Року» – Іщенко Микола
  • «Кращий громадський діяч» – Негода Марина

Висловлюємо подяку всім учасникам та організаторам цього святкового концерту! Бажаємо вам успіхів, натхнення й невичерпних творчих і професійних ідей!