День української писемності та мови

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) Віта Василівна Сарапин ініціювала та провела заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

9 листопада всі українці, як писав Кобзар «в Украйні й не в Украйні», єднаються рідним словом. Як і тисячі співвітчизників на всіх континентах, студенти й викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі відзначили День української писемності та мови, написавши Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Цьогоріч кількість локацій зросла. На першій із них диктант писали старшокурсники (студенти груп ПР-31 та ПР-41) й викладачі кафедри правознавства.

На другій локації зібралися студенти груп ПР-11інт, ПР-21, 22 з викладачами кафедр правознавства та педагогіки й суспільних наук. До акції долучилися гості – студенти-правознавці Полтавського кооперативного коледжу та їхній педагог-словесник, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист, завідувач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Полтавського кооперативного коледжу Ісакова Валентина Сергіївна. Після диктанту відбулася вже традиційна мовна гра, цього разу присвячена нормам мови права. Її талановито провела студентка 4 курсу Катерина Журавльова.

Команди «Тисяча й одна ніч» (ПР-21), «Діти Феміди» (ПКІ), «Жіноча логіка» (ПР-22), «Ерудит» (ПР-11 інт) продемонстрували ґрунтовні знання  юридичної термінології, мовних норм у діяльності юриста, уміння редагувати професійні тести, а також оригінальність і дотепність мислення й  артистичні здібності.