ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ПУЕТ

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 10 лютого 2018 року відбувся неформальний День відкритих дверей – новий підхід до презентації навчальних програм, наукових здобутків та переваг здобуття вищої освіти в ПУЕТ.

«Особистісний, індивідуально-орієнтований підхід до організації навчального процесу – це світова освітня практика, яка успішно реалізована в нашому університеті. Принципово нові підходи до організації освітнього процесу дозволяють готувати принципово нових фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці України та світу», – аргументував у своєму виступі проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ Олександр Васильович Манжура.

На День відкритих дверей завітали абітурієнти з полтавських загальноосвітніх навчальних закладів та всі охочі полтавці й гості міста. Неформальна презентація університету виявилась ефективним засобом освітнього позиціонування та комунікацій із потенційними абітурієнтами.

Висловлюємо подяку всім учасникам, гостям та організаторам заходу. До нових зустрічей!