Дізнайся більше про Fulbright Research and Development Program

Міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ запрошує всіх зацікавлених на онлайн презентацію програми для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) 2023-2024.

Презентація відбудеться 22 вересня о 18:00 на платформі ZOOM за участі представників Офісу Програми та фулбрайтівських стипендіатів програми FRDP.

Під час зустрічі ви зможете дізнатися про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.

Нагадуємо, що у конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ.

Детальніше про Програму за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/?fbclid=IwAR3J6tXU6lA-pO1SaSUpa6UrgaZz8l51YSnAGRrhd7qZxkCe9SBA7tArj0Q

Реєстрація: https://cutt.ly/XVo4S9X

Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі.