До ПУЕТ завітав арт-директор готельно-ресторанного комплексу «Luoyang Xiushui Lily Hotel» (м. Лоян, Китайська Народна Республіка) пан Фу Цзе

22 квітня 2019 року до Полтавського університету економіки і торгівлі завітав арт-директор готельно-ресторанного комплексу «Luoyang Xiushui Lily Hotel» (м. Лоян, Китайська Народна Республіка) пан Фу Цзе. Головною метою візиту було проведення презентації програми стажування в Китаї та співбесіди для відбору кандидатів. На зустріч було запрошено студентів ПУЕТ, які вже проходили стажування в Китаї раніше. Вони поділилися своїми враженнями, набутим досвідом і відповіли на різні запитання щодо участі в міжнародній програмі стажування. До того ж студентами було підготовлено невеликий відеоролик про їхнє буденне життя в Китаї та стажування в готельно-ресторанному комплексі.

У ході візиту арт-директора готельно-ресторанного комплексу «Luoyang Xiushui Lily Hotel» пана Фу Цзе відбулася зустріч із ректором Полтавського університету економіки та торгівлі, співробітниками Міжнародного наукового-освітнього центру для проведення переговорів щодо подальших умов стажування в Китаї. Станом на сьогодні перемовини  щодо подальшої співпраці тривають.