ЕКСКУРСІЯ СТОЛИЦЕЮ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ПУЕТ

Уже традиційно адміністрація деканату з роботи з іноземними студентами на чолі з деканом Дзекуном Юрієм Олексійовичем проводить освітньо-пізнавальні заходи для своїх студентів. Ознайомити з українською культурою, національними цінностями, долучити до мистецьких та освітніх процесів в Україні – ось лише незначна частина тих завдань, які ставлять перед собою працівники цього підрозділу.

Київ – місто національних колоритів, української самобутності та європейських цінностей. Саме тут для студентів з інших країн сповна розкрилась історична велич наших предків, одвічність національних традицій і багатогранність української культури.

Майдан Незалежності, Андріївська церква, Андріївський узвіз, Національний музей історії України у Другій світовій війні, PinchukArtCentre… Студенти були в захваті від побаченого й почутого про країну, у якій здобувають якісну освіту, що відповідає міжнародним стандартам, а організатори отримали неймовірне задоволення від неформальної плідної командної роботи зі своїми підопічними.