Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє»

9 листопада 2017 року Полтавський університет економіки і торгівлі гостинно відчинив свої двері для учнівської молоді Полтавщини. Спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського успішно проведено на базі ПУЕТ очний турнір обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє». Двадцять  команд молодих, завзятих, креативних представників учнівської молоді представили на суд компетентному журі свої проекти в номінаціях: «Допоможи ближньому своєму», «Ми знаємо свої права», «Я – громадянин України», «Відповідальність починається з мене», «Охороняти природу – це здорово», «Лідерський рух».