Фінал ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»

20 березня у ВНЗ Укоопспілки „Полтавський університет економіки і торгівлі” вдруге відбувся фінальний етап Чемпіонату області серед учнів старших класів з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Організаторами чемпіонату виступив Полтавський університет економіки і торгівлі спільно із Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені  М.В. Остроградського за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Відкриття обласного чемпіонату

(Зліва на право: проректор з науково-педагогічної роботи ВНЗ Укооппілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" Марченко Оксана Юріївна; керівник Полтавського Регіонального центру з інвестицій та розвитку Лєта Дмитро Володимирович; директор Полтавського обласного молодіжного центру праці Безпалюк Анатолій Сергійович)

Вітальне слова ректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені  М.В. Остроградського Зелюка Віталія Володимировича

Виступ голова журі, науковий керівник Центру тренінгових технологій ПУЕТ Юрко Ігор Вікторович

Чемпіонат проводиться з метою популяризації і пропаганди підприємницької діяльності серед учнів старшої школи, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва.

Особливістю чемпіонату є використання ігрових технологій, так званої симуляції, яка з успіхом використовується в навчальному процесі ПУЕТ.

Цей захід є унікальним не лише в нашій області, але і в України: використані ігрові технології для підготовки дорослих менеджерів в шкільних аудиторіях. Як показали змагання діти не лише з успіхом справилися із поставленими завданнями, але і отримали велике задоволення від гри.

За результатами районних змагань були визначені переможці - 20 команд (по 4 гравців в кожній).

Переможці районних змагань

В результаті запеклої боротьби з мінімальною перевагою чемпіоном стала команда Полтавської НВК № 31, якій вручений кубок за перемогу. Переможці та учасники Чемпіонату (80 школярів) відзначені подяками та нагороджені цінними призами (економічною літературою, флешками).

Фіналісти ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва

«Крок до бізнесу»

Переможці ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»

Обласний фінал пройшов організовано, школярі проявили велику зацікавленість у такій формі навчання як ділова гра. Позитивним вони відзначили розвиток навичок роботи в команді, азарт змагання, розуміння необхідності навчатися економіці, стимулювання зайняття підприємницькою діяльністю.

Змагання проводили І.В. Юрко; Ю. В. Іванов; О.М. Михайленко; М. О. Лисенко; В.С. Герасименко; Л.В. Іржавська