«ФОРМУЛА УСПІХУ» – нове видання

«Формула успіху» – назва книги доктора наук з державного управління, професора кафедри менеджменту Полтавського університету економіки і торгівлі Козюри Ігоря Валерійовича, яка вийшла з друку у видавництві «Інтер Парк». Автором започатковано новий напрям у галузі державного управління та місцевого самоврядування – адміністративне краєзнавство, невід’ємною складовою якого є біографічні дослідження.

У книзі подано підбірку нарисів про наших сучасників-краян, які досягли успіху в житті, творчості, громадській та адміністративно-управлінській діяльності: науковців-адміністраторів, міських голів, депутатів обласної ради, успішних менеджерів. Серед героїв книги – ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Нестуля Олексій Олексійович.

Видання, що поєднує авторський науковий доробок і краєзнавчі здобутки, уміщує історії й рецепти успіху, розраховане на науковців, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів і докторантів. Цікавим і корисним воно буде і для масового читача.

Автор переконливо доводить: щоб досягти успіху, людина, насамперед, має бути професіоналом, майстром своєї справи, уміти вибудовувати стратегію свого розвитку, володіти певною харизмою, навчитися жити у злагоді із собою та іншими людьми. Складовими її успіху повинні стати щирість, особиста цілісність, ввічливість, мудрість і милосердя, а її супутником – удача.