ГОРДІСТЬ КАФЕДРИ ЕКСПЕРТИЗИ ТА МИТНОЇ СПРАВИ

МАГІСТР ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ТОВАРОЗНАВСТВО ТА ЕКСПЕРТИЗА В МИТНІЙ СПРАВІ» – ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Ющенко Софія Василівна нагороджена дипломом третього ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» ступеня магістра, якій відбувся 29 та 30 березня 2018 р. на базі кафедри підприємництва і торгівлі Одеського національного політехнічного університету. Тема дипломної роботи - «Експертиза та митне оформлення з метою остаточного вивезення за межі митної території України сиру твердого органічного» (науковий керівник дипломної роботи – Браїлко Анна Сергіївна, доцент кафедри експертизи та митної справи ПУЕТ, к. т. н., випускниця 2006 р. спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі», науковий консультант –  Мартосенко Марина Григорівна, доцент кафедри експертизи та митної справи ПУЕТ, к.т.н., доцент, випускниця 2006 р. спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі»).

Зв'язок поколінь товарознавців-експертів: Ющенко Софія, 2017 рік випуску,
Браїлко Анна,Мартосенко Марина, 2006 рік випуску