Хімічне шоу набирає обертів!

Кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи руйнує стереотипи про те, що хімія – нецікава та складна. Старший викладач кафедри Надія Володимирівна Гнітій здатна закохати в цю науку всіх, починаючи від малечі. Так, на минулому тижні в університет завітали учні двох шкіл – першокласники та учні десятого класу школи № 38, а 28 листопада викладачі кафедри Н. В. Гнітій, З. П. Рачинська, О. В. Кириченко провели заняття в школі №26.

Наймолодші учні із задоволенням роблять «лизунів», визначають наявність крохмалю у продуктах та наявність барвників у напоях. Для старших учнів передбачене експрес-тестування якості харчових продуктів і нехарчової продукції.

А на зимових канікулах у ПУЕТ знову відчиняє двері «Школа юних хіміків». Відтепер заняття будуть проходити як для наймолодших дослідників, так і для учнів середньої школи.