Хто стоїть на місці, той не розвивається

Цьогоріч Полтавський університет економіки і торгівлі вкотре підтвердив свою ефективність і привабливість на світовому рівні.  Одним із найвідоміших світових рейтингів університетів є рейтинг Webometrics.  Концепцію Вебометричного рейтингу університетів світу можна проілюструвати словами Біла Гейтса: «Якщо вас немає в Інтернеті, значить – вас не існує».  Розуміючи це, Полтавський університет економіки і торгівлі активно просуває себе  Інтернет-просторі.

Свідченням цього є постійне підвищення позицій нашого університету в рейтингу Webometrics. Цього року ми вже на 55 місці серед вишів України, піднявшись  на 14 позицій, демонструючи найкращу динаміку зростання серед вишів Полтавщини. Відповідна оцінка Інтернет-присутності ПУЕТ є одним із важливих вимірів ефективності діяльності нашого університету в масштабах України та світу, яка визначається за спеціальною методикою, розробленою у відповідності до Берлінських принципів рейтингування вищих навчальних закладів, визначених ЮНЕСКО.

Не дарма в місії ПУЕТ закарбоване спільне досягнення вершин професійної досконалості, адже успіхи університету – це результат роботи усього колективу. Тож спільними зусиллями і в подальшому покращуватимемо ці результати.