10–11 лютого 2018 року на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»  відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх навчальних закладів 9, 10 та 11 класів, які стали переможцями на районному етапі.

Учасників олімпіади привітали  завідувач відділу  природничо-математичних дисциплін та технологій, методист з інформатики Шостя Світлана Петрівна, доктор економічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи Манжура Олександр Васильович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного моделювання та соціальної інформатики Ємець Олег Олексійович.

Загальна кількість учасників Всеукраїнської олімпіади юних інформатиків – 92 особи.

Метою проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з  інформаційних технологій є: стимулювання творчого самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих учнів; сприяння розвитку алгоритмічного мислення у школярів, підвищення інтересу до інформаційних технологій.

Вітаємо всіх переможців олімпіади!

Результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій розміщені на сайті «Форум інформатиків Полтавщини» (http://it-pl.at.ua)