ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ НАБУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН В УКРАЇНІ «СТУДЕНТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ»

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» як активний учасник наукових, навчальних та освітніх програм не зміг залишитись осторонь реформаційного поступу України та долучився до просвітницьких програм НАБУ та ПРООН в Україні.

З метою підвищення обізнаності молоді щодо основних положень антикорупційної реформи, а також ознайомлення із системою роботи та взаємодії антикорупційних органів Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) у партнерстві із проектом «Прозорість і доброчесність публічного сектора» Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) проводять інформаційно-просвітницьку кампанію «Студенти проти корупції». Кампанія охопила вже 10 міст України, до яких долучилося вже понад 2500 студентів.

У рамках заходу для студентів нашого університету були проведені інтерактивні, оглядові лекції, в ході яких було висвітлено основні досягнення антикорупційної реформи та особливості діяльності НАБУ, ознайомлено з резонансними розслідуваннями детективів.

Висловлюємо подяку за співпрацю та інформативність Юлії Івахніній начальнику відкритого офісу НАБУ, Тетяні Гриценко представнику ПРООН, директору Харківського територіального управління НАБУ Юрію Кравченку.