Інклюзивне навчання. Цінуємо і поважаємо кожного

Продовжуємо заняття в Центр Освіти Дорослих м.Полтава в  ГО "Центр освіти дорослих Полтавщини" для молоді з групи Надія Є !!!  у рамках «Інтеграційно-адаптаційного курсу для людей з інвалідністю».

20.09.22 разом з майстром виробничого навчання Валентиною Федорівною Гончаренко кафедраТехнологій харчових виробництв і ресторанного господарства   Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ вчилися готувати «сосиску в тісті».

Креативний  Майстер, а тому й «сосиски» були креативними.  Натхненна атмосфера  навчання,  корисні вміння, позитивні емоції. Коли продукт був готовий, смакували, пили  чай, спілкувалися,  вітали Ольга Кошельник з Днем народження, молодь співала пісень про маму, про Україну, про добро, яким треба ділитися. Вони  щирі, відкриті,  цінують батьків.

Тепло сердець і турбота потрібні кожній людині.

До початку заняття лунав сигнал тривоги, отож  годинку в дружній та веселій атмосфері креативили.  Ділилися враженнями попереднього дня, що доброго кожен зробив. Молодь з групи Надія Є !!! розповідала, що їх доброю справою учора було виготовлення свічок для наших захисників: «щоб у наших  солдат на фронті було світло і тепло, коли вони перепочивають між  боями»,- каже Костя. 

Вони  знають, що це потрібно, у деяких  родинах нашої молоді є старші брати, батьки, які зараз воюють. Наш народ - незламний!

Проєкт працює на базі Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ вже четвертий рік та радо вітає нових слухачів в атмосфері людяності та доброзичливості, за підтримки DVV International Ukraine