Інновації кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики

Актуальність наукової та освітньої діяльності кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі пов’язана з процесами модернізації та реформування соціального та економічного життя держави.

В рамках програм реформ, які проводяться в системі охорони здоровья, кафедрою проводиться робота по підготовці медичних працівників до професійного використання інформаційного забезпечення процесів обробки, аналізу, зберігання інформації  в системах управління медичними закладами. Тісна співпраця Університету з Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та  медичними закладами області надала можливість організації та проведення підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за програмою «Інформаційні технології медсестринства » у Новосанжарській ЦРЛ. Така робота була проведена за сприянням Головного лікаря Новосанжарської ЦРЛ Реви Ольги Василівни. Результатом успішного освоєння програми «Інформаційні технології медсестринства» стало  вручення медичним працівникам посвідчень про підвищення кваліфікації 7 квітня 2018 року  Рогозою Миколою Єгоровичем – завідувачем кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі заслуженим діячем науки і техніки України, професором, доктором, економічних наук.