Іноземні студенти ПУЕТ продовжують знайомство з Україною

З кожним роком іноземні студенти нашого університету все більше знайомляться з історією, культурою, традиціями, побутом і визначними місцями нашої країни.

Улітку іноземні слухачі підготовчого відділення відвідали одне з найбільших міст України – м. Харків.

Харків - обласний центр України, який недаремно має титул «український мегаполіс», є гігантом вітчизняної промисловості, великим освітнім та культурним центром, найвизначнішим транспортним вузлом нашої держави.

Спочатку студентам була проведена екскурсія до «Морського музею».

Потім екскурсанти оглянули визначні місця Харкова: Площу Свободи, Пам’ятник Т.Г. Шевченку, ХАТОБ та Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова. Були здивовані красою шедеврів місцевих вуличних художників та народних умільців.

Але найбільше враження справили Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького з його захоплюючими атракціонами, фантастичними скульптурами та незабутніми краєвидами,  які відкриваються  з колеса огляду, а також Фельдман ЕкоПарк з його унікальним зоопарком.

Іноземні студенти були дуже задоволені та отримали масу позитивних емоцій і вражень від поїздки.