Insane Byte в ПУЕТ

Багаторічна плідна наукова, навчальна й виховна робота команди Полтавського університету економіки і торгівлі дозволила створити комфортне середовище для всебічного розвитку професійних та особистісних якостей і компетенцій студентів. Такі підходи до організації освітньої діяльності сприяє ефективній співпраці з представниками бізнесу, потенційними роботодавцями для студентів і партнерів.

Так, 2 грудня 2017 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі пройшла масштабна науково-практична ІТ-конференція «INSANE BYTE».

Організаторами було передбачено інтенсиви з обговорення виробничих, комерційних та інноваційних напрямів розвитку галузі. Ключовими напрямами для обговорення стали: кібербезпека, юридичний супровід ІТ-сфери, освітні програми для школярів і студентів, тенденції й перспективи ІТ-ринку в Україні та світі.

Злагоджена конструктивна робота понад 600 учасників проходила у форматі 4-х потоків. Тематичний супровід та аналітику групової роботи учасників забезпечували 29 доповідачів.

Результативність конференції перевершили всі очікування організаторів, гостей, учасників: нові бізнес-ідеї, стратегії розвитку, виробничі домовленості, комплексні рішення професійних викликів.

Дякуємо організаторам за співпрацю з нашим університетом, визнання наших освітніх здобутків та унікальний досвід. Сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю та взаємодію!