Інтернаціоналізація освітньої діяльності викладачів ПУЕТ в рамках програми Erasmus +

Із 25 червня по 3 липня 2018 р. викладачі ПУЕТ брали участь у програмі Erasmus + KA1 - International Mobility for Staff Teaching and Training Activities. Стажування проходило у Budapest Metropolitan University (Будапешт, Угорщина). Учасниками програми були: перший проректор ПУЕТ, професор Педченко Н. С.; заступник завідувача кафедри міжнародної економіки,  доцент  Клименко В. І.; доцент  кафедри міжнародної економіки Артеменко А. В.; старший викладач кафедри міжнародної економіки Туль С. І., доцент  кафедри міжнародної економіки Флегантова А. Л.; доцент кафедри міжнародної економіки Базавлук Н. Г., доцент кафедри менеджменту Тягунова З. О.

За період стажування викладачі ПУЕТ спільно з викладачами METU  розробили дистанційні лекції англійською мовою для студентів ПУЕТ та METU на такі теми: «Цифровий маркетинг як основний спосіб просування бренда в міжнародному бізнесі», «Роль Міжнародної організації праці у вирішенні глобальної проблеми безробіття серед молоді», «SMM як один із головних методів цифрового маркетингу», «Аналіз великого об’єму даних у цифровому маркетингу».

У рамках програми обміну досвідом викладачі ПУЕТ відвідали ряд зустрічей із викладачами METU. На зустрічах із координатором міжнародного співробітництва METU Каролі Копач (Károly Kopasz), проректором із наукових досліджень METU Ференц Кісс (Ferenc Kiss), деканом METU Арпад Папп-Варі (Árpád Papp-Váry), професорами Інституту бізнесу Сюзанна Селез (Zsuzsanna Széles) та Чаба Ілес (Csaba Ilyés) були обговорені особливості вищої освіти в Угорщині та Україні, а також перспективи подальшого міжнародного наукового й освітнього співробітництва між METU і ПУЕТ.