Кафедрі, яка зараз має назву «Економіка підприємства та економічної кібернетики 15 років

Цими днями, 31 травня 2019 року, у ВНЗ Укоопспілки «Полтавській університет економіки і торгівлі відзначався 15 річний ювілей кафедри, яка зараз має назву «Економіка підприємства та економічної кібернетики». На урочистому засіданні круглого столу «Здобутки кафедри ЕПЕК та її випускників», на яке прийшли випускники, студенти, викладачі  та працівники кафедри, а також представники керівних органів університету, колеги ювілярів з інших університетів, організацій і бізнес-структур. 

Відкрив ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Олексійович Нестуля. У вітальному слові він відзначив здобутки кафедри за роки існування, її роль в становленні науково-інформаційного потенціалу ПУЕТ. Олексій Олексійович у своїй промові зазначив, що в цьому є велика заслуга як попередніх, так і нинішніх поколінь співробітників цієї кафедри. За сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для споживчої кооперації, інших галузей економіки України, досягнення в навчально-виховній, науковій і громадській роботі, багаторічну працю та з нагоди 15-річчя кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики ректор університету вручив почесні грамоти викладачам кафедри: Почесну грамоту Виконавчого комітету Полтавської міської ради заслуженому діячу науки і техніки України, доктору економічних наук, професорові Рогозі Миколі Єгоровичу, Подяки ректора Полтавського університету економіки і торгівлі кандидату фізико-математичних наук, професору Ємець Єлизаветі Михайлівні, кандидату економічних наук, доценту Вергал Ксенії Юріївні, старшому викладачеві Карнауховій Ганні Василівні, Почесні грамоти ПУЕТ кандидату економічних наук, доценту Кузьменко Олександрі Костянтинівні, старшому лаборанту Чубенко Ірині Андріївні.

У вітальному слові фундатора економічної кібернетики в Україні доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України директора Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Лисенко Юрія Григоровича було зазначено, що за роки свого існування кафедра ЕК сформувала індивідуальний стиль – гармонійне поєднання у педагогічному процесі класичних і сучасних технологій навчання з науковими дослідженнями.

У привітанні першого декана, наставника, «хрещеного батька сім’ї кібернетиків» Вахтіна Сергія Ростиславовича, зазначалось, що кафедра завжди була частиною дружної родини  факультету економіки та менеджменту. Приємним сюрпризом стало  вручення символічного сувеніру –вітрильника, що на всіх парусах прямує до нових  звершень.

Історію кафедри створювала і розбудовувала плеяда талановитих та високопрофесійних фахівців та вчених, які опанувавши теорію і практику своєї справи, спрямувавши зусилля на розвиток науки в умовах становлення цифрової економіки, формували нову модель фахівця з економічної кібернетики – особистість високопрофесійну і знаючу, прогресивну й активну, сміливу і творчу зазначив у своїй промові заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, перший і нинішній завідувач кафедри Рогоза Микола Єгорович. Він не тільки підкреслив здобутки кафедри, але і визначив шляхи і перспективи її подальшого розвитку. Колектив кафедри поздоровили директор інституту економіки, управління та інформаційних технологій, кандидат економічних наук, доцент, Вергал Ксенія Юріївна; завідувач кафедри 2015-2017 років кандидат фізико-математичних наук,  професор Ємець Єлизавета Михайлівна, начальник відділу забезпечення якості діяльності, кандидат економічних наук, доцент Огуй Наталія Іванівна.

Кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики пишається своїми випускниками, які прославляють alma mater успішною кар’єрою та професійними досягненнями, радіє успіхам і завжди бажає гарної долі поза університетом.

Завершенням офіційної частини стало щире привітання рідної кафедри випускників різних років (Кононец Наталії, Глушко Вікторії, Семикоза Дмитра, Демус Оксани, Заєць Олексія) та студента 2 курсу скороченого терміну навчання Костенко Артема.