КОМАНДА ПУЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ ОСОБИСТІСНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У ШКОЛІ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект для учнів нашого регіону, що стартував у червні 2018 року за підтримки професіоналів-педагогів із Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. Остроградського (ПОІПО).  Спільними зусиллями та за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради була організована Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області. Саме вона дозволяє опанувати авторські методики розвитку лідерських якостей, узяти участь у тренінгових заняттях та виконувати спільні проекти. До проекту долучилися лідери шкільного самоврядування шкіл Полтавської області.

Школа лідерів учнівського самоврядування працює на повну силу та набирає популярність у нашому регіоні. Так, фахові тренери С. І. Нестуля, директор Науково-навчального інституту лідерства, Л. В. Рудич, доцент кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії разом із студентами-волонтерами Галіченко Анастасією й Зайцем Ярославом провели тренінгові заняття для учнівських лідерів «Лідер і команда: основи командної роботи».,а саме:

24.10.2018 р. у м. Кобеляки

26.10.2018 р. у м. Глобино

29.10.2018 р. у м. Гадяч

31.10.2018 р. у м. Миргород

серед яких  були вихованці Шишацької  обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей.

Учасники висловили свою зацікавленість у продовженні такої співпраці з командою ПУЕТ та ПОІПО.

Бажаємо учасникам успішного освоєння тренінгового курсу та якнайскорішої реалізації життєвих, освітніх і професійних планів! Ви – лідери України, її майбутнє та гаранти процвітання та добробуту!