Команда ПУЕТ успішно завершила участь у другому циклі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

7 лютого 2018 р. у м.Києві відбувся підсумковий захід другого циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України», у якій брала участь команда ПУЕТ. Програма була реалізована за партнерства Інституту вищої освіти НАПН України та Британської Ради в Україні.

Під час підсмукової Конвокації команда ПУЕТ під керівництвом ректора університету професора Нестулі О.О. та у складі завідувача кафедрою менеджменту професора Л.М.Шимановської-Діанич, доцента кафедри міжнародної економіки А.В.Артеменко та Т.О. Білобрової, а також студентки 4 курсу спеціальності «Менеджмент організацій» А.Соколової презентувала результати роботи над проектом «Підготовка «Сендвіч-курсів» як інструменту розвитку лідерського потенціалу університету».

Проект був спрямований на підвищення якості практичної підготовки студентів відповідно до реальних потреб бізнесу, а також на якісну перебудову всього навчального процесу в форматі «Сендвіч-курсу».

В січні 2018 р. в рамках реалізації проекту відбувся робочий візит команди ПУЕТ до Університету Портсмуту та Університету Саутхемптону (Англія), під час якого був детально вивчений процес практикоорієнтованого навчання британських студентів. Члени команди відвідали Інноваційний Хаб Університету Портсмуту, Центр зайнятості, бібліотеку. Також відбулися зустрічі з викладачами та студентами Портсмутської бізнес-школи і Центру дистанційної та післядипломної освіти. Під час візиту до Університету Саутхемптону команда ПУЕТ змогла ознайомитися з практичною підготовкою студентів різних факультетів у численних експериментальних та навчальних лабораторіях, а також дізнатися про розвиток зв’язків із виробничими підприємствами. Візит до британських університетів став дуже важливим для подальшого впровадження лідерської управлінської парадигми в університеті, а також впровадження навчання у форматі Сендвіч-курсів.

За результатами участі у другому циклі «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України» університет та кожен член команди були нагороджені Сертифікатами Британської Ради.

Співпраця з Британською Радою в Україні продовжується  і ми з нетерпінням очікуємо нових можливостей і перемог!