КОМАНДА ПУЕТ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ «ЗАГРАВА»

Уже традиційно щороку восени Полтавська обласна дитяча громадська організація «Військово-спортивний центр «Воїн» проводить військово-патріотичну гру «Заграва» – унікальний проект для представників студентської молоді міста Полтава та Полтавської області. Захід проходив за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Обласного молодіжного центру Полтавської ОР, Полтавського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Товариства сприяння обороні України.

Загальна кількість учасників заходу нараховувала 180 осіб. Наш Університет представляли 30 студентів – команда ініціативних, витривалих та патріотично налаштованих студентів різних спеціальностей, курсів та факультетів. Очолювала команду ПУЕТ досвідчений педагог-організатор, старший викладач кафедри фізичного виховання Кожуріна Ірина Євгеніївна.

Університетська команда ПУЕТ перемогла в номінації «Кращий театралізований номер» на тему «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!». Студенти продемонстрували високий рівень акторської майстерності, злагодженості та ефективну командну роботу під час виступу. Під керівництвом Ракетської Лілії Анатоліївни, керівника народного театру «Рандеву», студентам удалося продемонструвати справжнє феєричне шоу, яке не залишило нікого байдужим. Групою підтримки нашої команди були представники студентської ради, голова студентської ради університету Негода Марина, а також студентський омбудсмен ПУЕТ Карманенко Василь.

Дякуємо організаторам та учасникам за насичену емоціями й подіями змагальну атмосферу та дух здорової конкуренції!

Полтавський університет економіки і торгівлі пишається своєю командою – злагодженою, дружньою та вмотивованою! Ви вкотре довели, що студентська родина ПУЕТ залишається еталоном командної єдності, взаємопідтримки та мотивації!