Конкурси дослідних і соціальних проектів

Студенти ПУЕТ завжди беруть активну участь у міжнародних дослідних та соціальних проектах. До уваги зацікавлених пропонуємо проєкти, терміни подачі документів до участі яких спливають найближчим часом. Скористайтеся нагодою, отримайте задоволення та досвід!Великі Гранти ЄС для ПІДТРИМКИ медіа

дедлайн: 14.08.2020


Це гранти для громадських організацій, що прагнуть підтримати незалежні медіа в Україні. Грант розміром від 400 000 до 600 000 євро на реалізацію ідеї.

ПосиланняUPSHIFT Онлайн

дедлайн: 15.08.2020


UPSHIFT Онлайн — це ваша можливість створити власний соціальний проєкт та отримати фінансування на його здійснення. Програма запрошує молодих людей проаналізувати ті проблеми, з якими вони стикаються сьогодні й які є важливими для них самих.

Посилання

Конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки

дедлайн: 17.08.2020


Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проєкту.

Посилання

Пілотній акселератор ЄС: фінансування, коучинг и менторство для інноваційних підприємств

дедлайн: 07.10.2020


Ви можете отримати до 2,5 мільйонів євро грантових коштів й до 15 мільйонів євро інвестицій. Гроші потрібно вкласти у прототипування, мініатюризацію, масштабування, дизайн, тестування, тиражування, розробку пілотних продуктів та інші активності, що перетворять ідею на готовий продукт, що підкорюватиме інвесторів і ринки.

Посилання

Твоє майбутнє у твоїх руках! Dream big!