КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

15 березня 2017 р. кафедрою експертизи та митної справи  в Полтавському університеті економіки і торгівлі було проведено Круглий стіл з нагоди відзначення Всесвітнього Дня захисту прав споживачів.

Вітальне слово було надано Гаркуші Сергію Володимировичу – проректору з наукової роботи ПУЕТ, д. т.н., професор.

Круглий стіл був проведений за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія», ради Полтавської обласної громадської організації «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів», НДЦ «Незалежна експертиза», учениці Полтавської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34, викладачів та студентів Полтавського університету економіки і торгівлі.

На засіданні круглого столу були обговорені актуальні питання реформування системи захисту прав споживачів та сучасний стан технічного регулювання в Україні.

Активну участь у заходах брали студенти гр. БТ-31, ТХ-21,   та учениця Полтавської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34, що були залучені до реалізації громадського проекту «Зроби світ товарів навколо себе якісним та безпечним».

Наукові керівники: Ремізова Надія Леонідівна – начальник науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія», Дмитренко Вікторія Іванівна – доцент кафедри хімії Полтавського університету економіки і торгівлі, к.т.н., доцент

Науковий керівник: Гнітій Надія Володимирівна – викладач кафедри хімії Полтавського університету економіки і торгівлі

Закриття круглого столу закінчилося доповіддю про реформування системи захисту прав споживачів в Україні та підведення підсумків річної роботи НДЦ «Незалежна експертиза»