КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ«СУЧАСНИЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» ЗА УЧАСТЮ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ АННИ РОМАНОВОЇ

14 травня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся круглий стіл на тему «Сучасний стан і перспективи розвитку туристичної сфери в Україні». Модераторами заходу виступили науково-навчальний центр і кафедра туристичного та готельного бізнесу університету. Метою круглого столу було обговорення актуальних проблем розвитку туристичної сфери на прикладі м. Полтава та Полтавської області, поглиблення знань студентів про найважливіші складові туристичної привабливості регіону.

Одним із ключових питань заходу стало обговорення Законопроекту про внесення змін до Закону України «Про туризм», який презентувала народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності, секретар Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, експерт із територіального брендингу та підвищення конкурентоспроможності територій Анна Романова.

У роботі круглого столу окрім, науково-педагогічних працівників і студентів факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу університету, активну участь взяли представники Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» директор Володимир Микийчук та його заступник Ганна Кондрат’єва, а також гості з Польщі – представники Школи економіки м. Катовіце Анна Сташевська, Агнєшка Оконь та Лешка Міхта, які перебувають в університеті за програмою академічної мобільності Erasmus +.

Захід супроводжувався активною та гострою дискусією у форматі «науковці – законодавча влада – місцеві громади».