КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З метою перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців запасу Збройних сил України у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» іде набір на курси професійного навчання «Сучасні технології інформаційних систем» за програмою «НАТО – Україна».

Напрям підготовки - «Комп’ютерна інженерія». Спеціальність - «Комп’ютерні системи та мережі». Обсяг програми - 350 академічних годин. Термін навчання 2,5 місяці. Мета навчання – підготовка фахівця з умінням якісно працювати на обладнанні сучасних комп’ютерних мереж, на посаді системного адміністратора.

Навчання організує Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Харківського національного університету «Харківський політехнічний інститут». Навчання проводиться на базі та за участі професорсько-викладацького складу Вищого навчального закладу (ВНЗ) Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»(ПУЕТ)» у період з березня по червень 2018 року.

Критерії щодо відбору військовослужбовців запасу ЗСУ:

• військовослужбовці служби за контрактом із вислугою 10 років і більше;
  • звільнені з лав Збройних сил України не раніше 15 червня 2015 року а також особи, яких включено у план звільнення на 2017 рік;
  • мають базову (бакалавр) або повну (спеціаліст) вищу освіту (до 25% особового складу у групі допускаються військовослужбовці, які мають середню-спеціальну освіту).

Контактний телефон для отримання більш детальної інформації: 066-335-41-28.

Після закінчення навчання випускникам надаються «Свідоцтво про підвищення кваліфікації» та «Сертифікат».

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.

АДМІНІСТРАЦІЯ КУРСІВ