Літня серія тренінгів «Спортивна освітня робототехніка в закладах загальної середньої освіти»

Протягом двох тижнів в Тренінговому центрі з мобільної робототехніки, який нещодавно відкрився в Полтавському університеті економіки і торгівлі за підтримки компанії «2d3d», проходила літня серія тренінгів «Спортивна освітня робототехніка в закладах загальної середньої освіти» для інноваційно мислячих освітян Полтавщини, готових впроваджувати освітню робототехніку та технології STEAM-освіти у власній професійній діяльності. Тренінги проводив проректор з науково-педагогічної роботи, гарант першої в Україні магістерської програми «Освітня робототехніка» Юрій Матвієнко спільно з методистом відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавської академії неперервної освіти Світланою Шостею.

Особлива увага приділялася методиці викладання розділу «Робототехніка» в шкільному курсі «Інформатики» з огляду на існуючи модельні програми 5-6 класів НУШ та впровадженню в освітній процес закладу загальної середньої освіти інтегрованого курсу «Робототехніка».

За цей період зануритись в особливості викладання освітньої робототехніки, попрацювати із різноманітною технікою, серед якої особливе місце посідає робототехнічний набір TETRIX, змогли 65 учителів Полтавської області. В результаті намічено подальші напрямки співпраці та тематика осінніх циклів тренінгів. Спортивній освітній робототехніці на Полтавщині бути!