Люди поважного віку у ПУЕТ опановують курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

23 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

За підтримки Полтавського університету економіки і торгівлі розробили унікальний освітній курс-практикум.  Цей курс є практичною реалізацією концепції «навчання впродовж життя» та спрямований на підвищення громадянської й соціальної активності українців, зокрема людей похилого віку.

Викладачі-модератори допомагають слухачам опановувати сучасні інформаційні технології, освоювати нові навички комунікації та використання комп’ютера як засобу розвитку та інтеграції в сучасний інформаційний простір.

Бажаємо учасникам успіхів в освоєнні цікавого і корисного курсу!