Люди поважного віку в ПУЕТ опановують новий курс-практикум

21 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

У партнерській співпраці з викладачами-модераторами слухачі курсу продовжують освоювати нові та розвивати вже набуті компетенції, навики користування інформаційно-комунікативними технологіями, їх практичного застосування в повсякденному житті свідомого громадянина з активною життєвою позицією.

Практико-орієнтоване навчання, індивідуальний підхід до кожного слухача сприяє ефективному засвоєнню нового досвіду та налаштовує на конструктивну взаємодію з викладачами та «одногрупниками».

Викладачі-модератори курсу Верезомська С. Ж., Карманенко В. В., Усанов І.В., Сергійчук В.О. вже переконалися в наполегливості, старанності й відповідальності учасників курсу, а високий рівень особистісної мотивації дає підстави стверджувати в актуальності цієї освітньої ініціативи.

Бажаємо учасникам успіхів в освоєнні цікавого та корисного курсу!