Люди поважного віку вивчають Інформаційно-комунікативні технології для розвитку громадянських компетентностей та соціальної активності в ПУЕТ

У період з 1 вересня по 30 листопада 2018 року при Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно із громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини» та за підтримки міжнародної організації DVV International в Україні проходили навчання людей поважного віку (ЛПВ) за курсом «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності ЛПВ. (ІКТ).

Тримісячне навчання успішно пройшли 70 людей поважного віку, які були відібрані на конкурсній основі серед слухачів 2 року навчання Університету третього віку (УТВ, що діє на базі ПУЕТу).

Результатом навчання на курсі ІКТ стало активне долучення його слухачів до використання інструменту інформаційних технологій, як у їх повсякденному житті, так і у взаємодії з владою та органами місцевого самоврядування. Вони взяли участь у підготовці та підтримці проектів для партиципаторного бюджетування й отримали досвід подання запитів та електронних петицій.

Сертифікати за результатами навчання на курсі «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку» урочисто вручали:

• доктор наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, ректор ПУЕТу Олексій Нестуля
  • директор DVV International in Ukraine Олег Смірнов
  • виконавчий директор БО «Світло надії» Роман Дрозд
  • заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів (економічні та соціальні питання) Тетяна Юрченко
  • виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микийчук
  • викладачі-модератори

Директор УТВ на громадських засадах Світлана Нестуля подякувала авторам  Програми курсу «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності ЛПВ» студентському омбудсмену Василю Карманенку та доценту Світлані Верезомській за розробку актуальної програми. Доценту Ігорю Усанову і Вікторії Сергійчук за допомогу авторам в реалізації навчального курсу впродовж трьохмісячного навчання людей поважного віку інструментам ІКТ. Ректор ПУЕТ О. Нестуля та  директор DVV International in Ukraine Олег Смірнов вручили викладачам-модераторам Подяки за плідну роботу. Випускники приєдналися до подяк викладачам-модераторам. Слухачка групи  DVV -101 О.М.Губачова продемонструвала результати отриманих знань, умінь та навичок у презентації. Піднесений та святковий настрій усім присутнім дарували музичними привітаннями студенти: Еміль Вілонджі, та голова студентської ради Марина Негода, викладач - Юлія Басова.

Викладачі, волонтери та працівники УТВ і ПУЕТу щиро вітають перших слухачів ІКТ із успішним проходженням курсу навчання та бажають усім міцного здоров’я, наснаги і подальших успіхів у навчанні та самовдосконаленні.