Міжнародна академічна мобільність Erasmus+ КА1. Навчання студентів у Школі економіки в м. Катовіце Республіки Польща

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) є активним учасником проекту Erasmus+ KA1.

Мета цього проекту – взаємодія між закладами вищої освіти країн Європейського союзу та України шляхом обміну студентів і викладачів. Учасниками програми мобільності стали студентки ПУЕТ Артюх Анастасія (спеціальність «Туризм», 3 курс) та Коваль Аліна (спеціальність «Туризм», 2 курс), які протягом ІІ семестру 2017-2018 н.р. вивчали дисципліни фахового спрямування у Школі економіки в м. Катовіце (Республіка Польща). Після завершення навчального семестру дисципліни, що вивчали студентки в Польщі, були перезараховані в ПУЕТ.

Своїми враженнями поділилась студентка ПУЕТ Артюх Анастасія: «Полтавський університет економіки і торгівлі надав нам можливість узяти участь у міжнародній програмі для студентів Erasmus+. Ми безкоштовно навчались у польському університеті, у місті Катовіце, та отримували стипендію, завдяки якій  подорожували Європою з нашими друзями-одногрупниками. У нас була  інтернаціональна група. З нами навчались студенти з Іспанії, Туреччини, Казахстану й, звичайно, з України. Дисципліни, що вивчалися англійською мовою, завдяки чому ми значно підвищили свій рівень володіння нею. Ми разом робили різні проекти та презентації. Окрім цього, наші куратори влаштовували для нас різні цікаві заходи, наприклад міжнародні сніданки, куди кожен мав принести свою національну страву. саме своєї країни, завдяки цьому ми знайшли багато друзів.

Отже, ми дуже задоволені участю у програмі Erasmus+. Отримавши цей досвід, можемо рекомендувати її іншим українським студентам».

Приєднуйся до нас! Будь кращим! Мрій та прагни більшого! Dream Big!