Міжнародна науково-практичніа конференція: "Экономическое развитие и исследования"

Вдячність організаторам  спорідненого ЗВО Республіки Молдова за можливість участі в Міжнародній науково-практичній конференції: "Экономическое развитие и исследования" (18-19 марта 2021 г.). 

Обмін досвідом, конструктивна дискусія, позитивне налаштування, стурбованість наукової спільноти проблемами та пошуками їх вирішення в період пандемії Covid долучили до активного обговорення ряду питань, визначених в основних напрямках конференції. Науковці різних європейських країн об’єднались навколо питань глобальних цілей сталого розвитку: від економічних, екологічних проблем, подолання голоду та безробіття, до  об’єднання громад для створення безбар’єрного освітнього простору людей різного віку. Учасники конференції вкотре наголосили, що вирішити ті проблеми, які стоять нині перед світовою спільнотою, кожною країною та кожною особистістю, можна лише в об‘єднанні зусиль та партнерстві.

Ті кроки, які зробив ПУЕТ у навчанні дорослих не просто зацікавили науковців з інших європейських університетів, а й викликали непідробне бажання перейняти досвід. Радо чекаємо делегації з усіх представлених на конференції університетів та щиро поділимося досвідом організації роботи Університету третього віку, що є сьогодні прогресивним трендом у збереженні здорового довголіття населення планети.