Нагородження переможців V Всеукраїнського (XV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!»

6 квітня 2019 року в м. Чернівці відбувся гала-концерт та нагородження переможців V Всеукраїнського (XV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці основна частина якого, а саме – відбір учасників та очні конкурсні змагання проходили 2 березня 2019р. на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Саме на сцені Чернівецької філармонії ректору Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Нестулі Олексію Олексійовичу була вручена Почесна грамота від Федерації профспілок України за значний внесок у розвиток освіти і культури. Нагороду вручав Драп’ятий Євген Михайлович, заступник голови Федерації профспілок України.

XV ювілейний конкурс об’єднав у творчому змаганні бдизько 6000 дітей та молоді від 4-х до 20-ти років з України та з-за кордону (Молдова, Італія, Норвегія, Росія).

Прощавай V Всеукраїнський, до зустрічі - VІ Всеукраїнський (XVІ Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!»!!! ПУЕТ чекає на тебе!!!!