Наші студенти вже пишуть проекти, а Ви?

27 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся тренінг для студентів «Написання проектної заявки». Тренери Інна Пахомова та Ксенія Пивоварська підготували студентів до написання грантової заявки, зокрема до подання за програмою «Active Citizens» від Британської Ради.

Залучення до проектної роботи студентів є надзвичайно перспективним, адже так можна реалізувати важливі інфраструктурні, освітні, правозахисні та будь-які інші задуми, отримати необхідні ресурси, навички організаційної роботи.

Студенти не лише отримали теоретичні знання, але й мали змогу одразу застосувати їх на практиці, розробивши свої власні проекти. Результатом тренінгу стало декілька проектних ідей, які були запропоновані самими студентами для подальшого розроблення. Тематика їх була дуже різною: видання поетичного збірника, влаштування безкоштовної психологічної допомоги, встановлення сортувальних сміттєвих контейнерів  тощо.  

На цьому робота не закінчується. На наступних тренінгах проектні заявки будуть остаточно оформлені та підготовлені до подання.