Навчаємо викладачів кооперативного коледжу Буковини

Із 19 по 25 лютого 2017 року на базі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу було проведено навчання викладачів. Одночасно підвищили кваліфікацію за тематикою «Педагогіка вищої школи. Компетентнісно-орієнтоване навчання» 61 викладач цього коледжу. Курси вже вп’яте на замовлення викладачів коледжу (і за новою тематикою) провів доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ПУЕТ Стрельніков В.Ю. Попередні рази курси проводилися ним у березні 2004 року, у червні 2012 року, у червні 2013 року та у березні-квітні 2016 року.

Окрім лекційних занять, були проведені практичні заняття і тренінги у мікрогрупах на базі відділень коледжу. Автор курсів висловлює велику вдячність організаторам навчання – директору Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, кандидату економічних наук Кошкарову Степану Андрійовичу та його заступнику, завідувачу відділення економіки та комп’ютерних технологій, здобувачу наукового ступеня кандидата економічних наук Сасоліній Наталії Віталіївні.

Завдяки ліцензії на підготовку магістрів спеціалізації «Педагогіка вищої школи» та ліцензії на підвищення кваліфікації за акредитованими напрямами, ПУЕТ має право надавати такі освітні послуги всім зацікавленим навчальним закладам. До речі, у магістратурі ПУЕТ за даною спеціалізацією вже успішно навчаються шість талановитих молодих викладачів ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

Користуючись нагодою, запрошуємо на навчання у магістратурі за спеціалізацією «Педагогіка вищої школи», прийом документів на заочну форму навчання – з 31 березня по 5 квітня!