НОВІ УСПІХИ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори, викладачі та студенти-волонтери продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

Цього разу до уваги людей поважного віку була підготовлена лекція «Полтавці в олімпійському русі сучасності». Слухачі ознайомилися із становленням  та проблемами  розвитку  олімпійського руху в сучасних умовах.

Слухачі  другого та базового курсів мали можливість обирати з-поміж різних напрямів такі практичні заняття: «Хочу жити в якісному світі», «Англійська мова для людей поважного віку», «Психологія дорослості – поважного віку активної людини», «Інформаційно-комутативні технології», «Управління конфліктами. Профілактика та конструктивна взаємодія», «Корисна їжа для здоров’я. Гігієна харчування» та «Норми фізичного навантаження».

Навчання літніх людей спрямоване, насамперед, на підвищення рівня їхньої функціональної грамотності, а також соціальної комфортності та компетентності в сучасному житті. Бажання підвищувати свою обізнаність, удосконалювати навики та опановувати нові компетенції  у слухачів курсу надвисока.