НОВІ УСПІХИ ТА ЗДОБУТКИ СЛУХАЧІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори та викладачі продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

Цього разу до уваги людей поважного віку були підготовлені лекції: «Теорія систем у світосприйнятті сучасної людини» та «Звідки походять прізвища українців XVІІ–ХХІ». Слухачам було запропоновано  спеціально-наукова й логіко-методологічна концепція дослідження об’єктів, які є системами  в сучасному світосприйнятті. Разом із слухачами було проаналізовано походження прізвищ, адже вони виникали внаслідок найрізноманітніших життєвих ситуацій та обставин.

Слухачі  другого та базового курсів, мали можливість обирати з-поміж різних напрямів такі практичні заняття: «Хочу жити в якісному світі», «Англійська мова для людей поважного віку», «Психологія дорослості поважного віку активної людини», «Інформаційно-комутативні технології», «Управління конфліктами. Профілактика та конструктивна взаємодія», «Корисна їжа для здоров’я. Гігієна харчування» та «Норми фізичного навантаження».

Про актуальність та затребуваність цих освітніх напрямів свідчить величезний інтерес слухачів. Навчальна мотивація слухачів курсу є надвисокою. Бажання підвищувати свою обізнаність, удосконалювати навики, опановувати нові компетенції свідчать про активну особистісну та громадянську позицію людей поважного віку.