Нові виклики для кооперативного бізнесу: у Чернівцях розпочав роботу щорічний семінар для всеукраїнських та регіональних лідерів

11 вересня у Чернівцях, на базі Споживспілки області, розпочав роботу семінар, у якому взяли участь керівники Укркоопспілки: Голова Правління І.Л.Гороховський, перший заступник Голови правління В.П.Левицький, заступник Голови Правління О.А.Лясковець, члени правління, голови обласних Споживспілок.

Відкрив семінар Голова Правління Укркоопспілки І.Л.Гороховський. Із лекціями перед учасниками виступили науковці кооперативних вишів: Б.Семак, професор, перший проректор Львівського торгово-економічного університету, А.Антонюк, професор директор інституту післядипломної освіти Львівського торгово-економічного університету. Мова йшла про напрямки посилення роботи кооперативних підприємств, методи управління кооперативним бізнесом, про етикет ведення ділових переговорів, про мотивації працівників до активного ведення кооперативного бізнесу.

Світлана Нестуля, директор Інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі провела із керівниками кооперативних організацій тренінг на тему «Емоційний інтелект – інструмент для продуктивних відносин та соціального успіху».

Також до участі у семінарі були запрошені Сіва Натан, сертифікований бухгалтер, директор компанії KS Nathan Chartered Accountants , який прочитав лекцію на тему «Особливості розвитку кооперативних організацій та кредитних спілок Південно-Східної Азії» та відомий політолог, виконавчий директор Центру суспільних відносин НТТУ Київського політехнічного інституту Євген Магда, який розповів про гібридні виклики та відповіді України і світу.

У програмі семінару знайомство з роботою кооперативних підприємств Чернівецької області, обмін досвідом.

Розширений матеріал про важливу подію у Чернівцях читайте в найближчих номерах газети «Вісті СООР».

 

Інформація згідно сайту http://coop.com.ua