НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

Проект «Університет третього віку», розпочатий у ПУЕТ у січні 2018 року, постійно розвивається, розширюється, знаходить нові можливості для своїх слухачів. Цього разу хочемо поділитися враженнями від подорожі до м. Миколаїв на Міжнародний фестиваль «Рух продовжує молодість». Організатори фестивалю – громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку» м. Миколаїва. До нього долучилися учасники поважного віку з 10 міст України та інших країн. З першого по п'яте травня пройшли змагання колективів художньої самодіяльності, а також спортивні змагання у різноманітних видах спорту: шахи, шашки, стрільба з пістолету, настільний теніс та ін.

До полтавської команди УТВ увійшли Ніна Демидова, Анатолій Чумак, Петро Горбань (група Я-201), Наталія Вінницька (група ІКТ-109). Вони гідно представили університет у змаганнях з шахів та стрільби. Крім того, всі учасники насолоджувались виступами самодіяльних колективів, які привезли на фестиваль свої найкращі художні номери. Окремо хочеться відзначити гостинність господарів. Учасники фестивалю отримали можливість ознайомитись з історією міста під час пішої екскурсії, а також подорожі на яхті рікою Інгул, відпочити на морському березі, змістовно і цікаво поспілкуватися один з одним.

Завдяки навчанню в «Університеті третього віку» й участі у фестивалі наша команда зарядилась позитивними емоціями, розширила географію спілкування з енергійними, творчими особистостями і готова ділитися отриманим натхненням з іншими.