НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

Минулої суботи, 11 травня, викладачі й студенти ПУЕТ, що працюють в УТВ, провели свої останні у цьому навчальному році заняття для слухачів-другокурсників. Саме тому пари цього дня трохи відрізнялись від попередніх. Не за змістовним наповненням — за настроєм. А справа в тому, що вони були насичені не тільки вже звичною радістю від зустрічі, активним навчанням, а й приємним усвідомленням пройденого за рік шляху, осмисленням багажу отриманих знань, осягненням нового особистого досвіду і ледь вловимим сумом від того, що навчальний рік, який подарував чимало кожному, добігає кінця.

І щоб не розслаблятися, наші слухачі на кураторських годинах вже почали активну підготовку до свого випускного вечора, який відбудеться за два тижні. У групі Я-201, наприклад, вже пройшли перші репетиції. Крім того, у групах УТВ вже узгоджуються плани зустрічей на літніх канікулах. Дякуємо нашим слухачам за їх позитивний настрій, енергію і те, що ми, учасники проекту від ПУЕТ, є у тих їх майбутніх планах!